Biznes i usługi » Pozostałe

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 35 869 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Pozostałe - Biuroserwis - zaopatrzenie firm, szkół, urzędów i innych instytucji w

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Biuroserwis - zaopatrzenie firm, szkół, urzędów i innych instytucji w

Dodano 04 lis 2015, 12:57

Lokalizacja: Poznań
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Basia Borek
Nazwa firmy:Artykuły Biurowe
Telefon komórkowy:618-485-115
Strona www: www.biuro24.net
Cena: 1 zł

Treść ogłoszenia:

Produkty biurowe otaczają nas na co dzień, używamy ich codziennie, dlatego ważne jest, aby jakość tych artykułów była najlepsza. Należałoby poświęcić zdecydowanie więcej uwagi przy ich wyborze, dzięki temu wygoda pracy jest bez wątpliwości lepsza. Byłeś w sytuacji gdy pisak przerywał?, kalkulator źle liczył, czy też korektor marnie zamazywał? Przykładów jest masa, jednak nikt nie przykłada większej uwagi co do zakupu tych mało istotnych, a jednak jak okazuje się później mających wielki wpływ na naszą prace produktów.
Często przy wyborze patrzymy na cenę, jaka przecież może być różnica podczas zakupu obwolut na dokumenty? Z jakiego powodu pewien sprzedawca ma paczkę po 8 złotych a drugi po 12 zł? nikt nie zwraca na to uwagi, wybór spada przeważnie na towar tańszy. Jednak łatwo można się przekonać, że zgrzewka koszulek w firmie która na pierwszy rzut oka wydaje się tańsza, jest produktem gorszym. Raz że w paczce może znajdować się na przykład 10szt, czy 50szt. Ponadto Obwoluty są groszkowe czy też przezroczyste, nawet grubość obwoluty może okazać się naszą zgubą, kto bowiem nie denerwował się próbując otworzyć sklejoną ze sobą cieniutką koszulkę, w celu włożenia do niej papieru kartki papieru? Grubsze koszulki rozwiązują ten kłopot, a poniektóre mają nawet wcięcie ułatwiające odchylanie ich. Różnica cenowa czasami jest niewielka, ale ich jakość odbiega od siebie w znaczący sposób. Niektóre firmy umyślnie nie wymieniają wszystkich cech konkretnego artykułu, aby uniemożliwić klientowi prawidłowe porównanie artykułów z drugim dostawcą. Toteż tak ważne jest, aby podczas zakupu artykułów biurowych przeznaczyć nieco więcej czasu i zweryfikować rzetelnie co oferuje dana firma.
Naturalnie ciężko jest każdy produkt starannie analizować, a w dodatku wiele cech produktów jest nam nieznanych. Kto bowiem wie, że kupując niszczarkę są tam oznaczenia DIN, których zadaniem jest oznaczenie bezpieczeństwa, jakie gwarantuje to urządzenie. Przykładów jest bardzo dużo, jednak bez odpowiedniego przeanalizowania, wybór z pozoru łatwy, może okazać się zgubny i dodać nam wielu problemów.
Dobrze jest także sprawdzić czy sprzedawca nie nalicza sobie nieuczciwych opłat za płatności online typu paypal czy inne. Sporo firm bowiem automatycznie podnosi sobie wyższą prowizję, podczas gdy klient płaci za pośrednictwem tych portali (pragnąc dzięki temu przenieść koszty opłat, jakie sam zmuszony jest zapłacić na klienta).
Stąd przed zakupem sprawdź czy sprzedawca oferujący najmniejsze ceny faktycznie działa sumiennie i nie ma ukrytych opłat, a jego produkt jest dobrej jakości. www.biuro24.net

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.