Kupię, sprzedam, oddam » Komputery i gry » Drukarki » Akcesoria

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 35 090 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Akcesoria - tusz do drukarki, toner do drukarki, HP, Samsung, Brother, artykuły bi

    « Powróć do listy ogłoszeń.

tusz do drukarki, toner do drukarki, HP, Samsung, Brother, artykuły bi

Dodano 27 sty 2016, 12:38

Lokalizacja: Poznań
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Marta Borek
Nazwa firmy:tusz
Telefon komórkowy:618-538-886
Strona www: tusz.org
Cena: 1 zł

Treść ogłoszenia:

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych oraz biurowych(tusze, tonery, folie, taśmy). Dodatkową usługą jest serwis drukarek, który dotyczy ich fachową naprawę, konserwację i przegląd. W obszarze naszej oferty, świadczymy darmową i rzetelną ekspertyzę uszkodzonego urządzenia.
Firma Igalo jako ogólnokrajowy dystrybutor materiałów eksploatacyjnych i biurowych, posiada spore stany magazynowe, co pozwala nam, na prędkość działania. Wszelkie wysyłki realizowane są w przeciągu 24H. Wykwalifikowani handlowcy są codziennie do pełnej dyspozycji i pomocy, przy wyborze zgodnych artykułów do urządzeń. Zapewniamy całodobową pomoc techniczną.
W ofercie mamy obszerną gamę artykułów zarówno oryginalnych jak i zamiennych do wszelkich urządzeń, będących na rynku europejskim. Duży zakres materiałów biurowych, wraz z dogodnym katalogiem powoduje, że każdy może dokładnie zobaczyć i zaznajomić się z towarem przed zakupem.
Nasi klienci mogą mają do dyspozycji program lojalonościowy, który pozwala zbierać punkty i zamieniać je na nagrody.
Igalo.pl wspomaga ochronę środowiska, skutkiem tego powstał nowy oddział, zajmujący się skupem pustych materiałów eksploatacyjnych. Każda instytucja, czy osoba fizyczna może oddać nam zużyte materiały eksploatacyjne. Cennik skupu znajdziesz na www.igalo.pl

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.