Kupię, sprzedam, oddam » Komputery i gry » Gry » PC

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 34 408 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

PC - Wymiana gier Kraków

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Wymiana gier Kraków

Dodano 10 cze 2016, 14:33

Lokalizacja: Kraków
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Arena Gry
Nazwa firmy:Arena Gry
Telefon komórkowy:664-277-677
Adres email:
Strona www: arenagry.pl/

Treść ogłoszenia:

Arena Gry to sklep działający w branży gier komputerowych i konsolowych. W swojej ofercie posiadamy gry nowe oraz używane na popularne platformy gamingowe: PC, PS2, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PSP, PS Vita. Sprzedawane przez nas produkcje pochodzą z legalnych i sprawdzonych źródeł, udostępniane są w wersjach pudełkowych i/lub elektronicznych.

Arena Gry zajmuje się pośrednictwem w wymianie/sprzedaży gier wideo. W celu dokonania transakcji należy zarejestrować się na stronie, a następnie wypełnić formularz na temat gry. Użytkownik musi wypełnić pola dotyczące platformy, zawartości pudełka, wersji językowej itp. Na podany adres e-mail dostaniesz informację zwrotna z proponowaną ilością punktów za grę (obowiązuje przelicznik 1 pkt = 1 zł). Po zaakceptowaniu propozycji dostaniesz informacje na temat wysyłki gry. Po odebraniu przez nas paczki nastąpi jej weryfikacja (sprawdzenie zgłoszenia ze stanem faktycznym) i przelanie na konto użytkownika uzgodnionej liczby punktów lub jej zwrot. Punkty można gromadzić i wymieniać na inne tytuły z naszego sklepu lub wypłacić według obowiązującego przelicznika.

Prowadzimy sklepy stacjonarne w Chrzanowie, Jaworznie, Krakowie, Tarnowie oraz Rzeszowie. Oprócz tego prowadzimy własny sklep internetowy.

Poza grami wideo w naszej ofercie są również konsole i akcesoria, gry planszowe, gry karciane oraz gadżety dla graczy. Wykonujemy profesjonalne usługi serwisowania i napraw sprzętu do gier, a także regenerujemy nośniki optyczne CD/DVD/BluRay.

    « Powróć do listy ogłoszeń.