Motoryzacja » Motocykle

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 33 741 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Motocykle - Yamaha WR 250 R

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Yamaha WR 250 R

Dodano 30 sie 2016, 14:49

Lokalizacja: Bydgoszcz - Centrum
Dane kontaktowe:
Telefon komórkowy:575-600-075
Cena: 16 900 zł

Treść ogłoszenia:

Witam,

Na dzisiejszej aukcji mam do sprzedania motocykl Yamaha WR250R, którego jestem pierwszym właścicielem. Motocykl typu cross/ enduro został zakupiony w 2008 w salonie producenta YAMAHA w Bydgoszczy.

Przebieg : 3072 km

Przez pierwsze trzy sezony był on użytkowany sporadycznie, głównie w mieście i rzadziej w lesie, czy na polnych drogach. Przez cały okres trzymany był w murowanym garażu.

Jego stan oceniam na bardzo dobry, jest on bezwypadkowy, nie posiada żadnych śladów rdzy, jedynie delikatne rysy na owiewkach za siedzeniem- od wsiadania i zsiadania. Opony jak widać na zdjęciu są w idealnym stanie, ledwie przetarte- fabrycznie nowe, nigdy nie wymieniane. Motocykl został w zeszłym miesiącu sprawdzony przez autoryzowany serwis Yamaha, w którym został zakupiony. Wymieniono także olej oraz filtr oleju.

Motocykl przez długi czas był nieużywany i kurzył się w garażu, dlatego postanowiłem go sprzedać. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam do Bydgoszczy w okolice Kapuścisk na obejrzenie motocykla i jazdę próbną.

Więcej informacji oraz dane techniczne znajdziecie Państwo na stronie dilera: https://www.yamaha-motor.eu/pl/products/motorcycles/adventure/wr250r.aspx?view=featurestechspecs&mode=pricing

Jeśli masz jakieś pytania na temat motocykla, czy potrzebujesz więcej zdjęć dzwoń na nr 575 600 075

Pozdrawiam :)

Fotografie do tego ogłoszenia:
Foto

Pozostałe zdjęcia do tego ogłoszenia:

prev next

    « Powróć do listy ogłoszeń.