Praca i nauka » Korepetycje

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 32 083 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Korepetycje - Korepetycje z angielskiego

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Korepetycje z angielskiego

Dodano 21 paź 2016, 23:56

Lokalizacja: Katowice
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Artur
Telefon komórkowy:783-076-798
Adres email:
Cena: 30 zł

Treść ogłoszenia:

Angielski konwersacje - prawie jak native speaker

Chcesz lepszych ocen w szkole, chcesz większych szans na dobrą pracę ?
Przyjdź na korepetycje z angielskiego - pierwsza półgodzinna sesja za darmo !

Jeśli chcesz wyjechać do pracy za granicą i potrzebujesz podszkolić angielski lub Twoje dziecko ma problemy z angielskim w szkole, a jednocześnie obawiasz się, co to będzie za korepetytor – to moje zajęcia są dla Ciebie.
Gwarantuję pełny luz i zero stresu , nie musisz się niczego wstydzić - dla mnie nie ma głupich pytań !

Udzielam lekcji angielskiego dla uczniów oraz osób dorosłych, które chcą wyjechać za granicę .Z językiem angielskim mam do czynienia ponad 25 lat , począwszy od szkoły podstawowej, poprzez szkołę średnią, studia oraz szkoły i egzaminy w Wielkiej Brytanii.
Mieszkałem ponad 8 lat w Anglii i tam skończyłem szkoły potwierdzone państwowymi angielskimi egzaminami ESOL (jezyk angielski dla cudzoziemców) i GCSE (odpowiednik angielskiej państwowej matury).

Będziemy uczyć się używania języka w mówieniu, rozbudowywanie słownictwa, rozumienia ze słuchu. Będziemy korzystać z różnorodnych materiałów: podręczników, testów, angielskich gazet, piosenek, filmów, seriali, youtube, TEDtalks, stron internetowych itd. Ważne dla mnie jest, aby uczeń stosował aktualny, żywy język, a nie archaiczne słownictwo z książek.


Zajęcia są prowadzone na poziomach A1 i A2 w niestresujący sposób, będziemy łączyć naukę z zabawą. Kładę nacisk na poprawną wymowę i akcent bez niepotrzebnego torturowania gramatyką.

PS. Uczymy się brytyjskiej a nie amerykańskiej odmiany języka angielskiego, więc będziemy mówić jak angielska królowa, a nie jak Brad Pitt ;-)

Lekcje odbywają się u mnie na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach.

    « Powróć do listy ogłoszeń.