Kupię, sprzedam, oddam » Komputery i gry » Notebooki » Notebooki

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 32 310 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Notebooki - Dell inspiron 11 series 3000

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Dell inspiron 11 series 3000

Dodano 29 paź 2016, 18:39

Lokalizacja: Kraków - Olkusz, Skalska, 4
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Kamil Bajer
Telefon stacjonarny:53 257-02-79
Telefon komórkowy:532-570-279
Adres email:
Cena: 1 099 zł

Treść ogłoszenia:

Połączenie najlepszego systemu Windows i najlepszego komputera firmy Dell. Efekt? Nowy poziom mocy, wydajności i produktywności. Windows 10 oferuje wszystkie dobrze znane funkcje najpopularniejszego systemu operacyjnego i wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Dzięki nowym funkcjom systemu Windows 10 nadasz nowy wymiar wszystkiemu, co robisz:

Uruchamianie — od samego początku poczujesz się ekspertem dzięki powrotowi ulepszonego menu Start systemu Windows. Wszystkie przypięte aplikacje pozostaną na swoim miejscu, co zapewni jeszcze wyższy komfort obsługi i wydajność.

Szybkość, której potrzebujesz — dzięki funkcji InstaGo1 system Windows 10 błyskawicznie uruchamia się i wznawia działanie, więc nie musisz czekać na jego gotowość do pracy. Aktualizacje instalują się natychmiast po udostępnieniu, zatem zawsze masz dostęp do najnowszych i najlepszych funkcji mobilnych.

Jeszcze dłuższa praca z dala od gniazdka — teraz wszystkie urządzenia z systemem Windows 10 mają funkcję automatycznego oszczędzania energii, co pozwala na dłuższą pracę i bardziej intensywną zabawę.


Tryb tabletu: wyjątkowa konstrukcja z 360-stopniowymi zawiasami umożliwia obracanie klawiatury i ułożenie jej płasko na kolanach w celu wygodnego korzystania z sieci społecznościowych, przeglądania zdjęć lub odtwarzania utworów.

Tryb tabletu z podstawką: możesz umieścić tablet pionowo, aby grać w gry, przewijać utwory, oglądać filmy lub korzystać z przepisów kulinarnych podczas gotowania.

Tryb statywu: możesz oglądać wiadomości, transmisje sportowe i lubione programy na ekranie komputera Inspiron 11 w wygodnym położeniu z pełną obsługą funkcji dotykowych.

Tryb notebooka: dzięki pełnowymiarowej klawiaturze możesz rozmawiać ze znajomymi, szybciej odpowiadać na wiadomości, aktualizować arkusze z domowym budżetem i odrabiać zadania domowe.


Szybkość i wydajność: procesory Intel® oferują wysoką wydajność i krótki czas reakcji podczas przeglądania Internetu, redagowania dokumentów i przesyłania zdjęć.

Doskonała żywotność akumulatora: możesz dłużej pracować bez ładowania i wykonywać wszystkie zadania z dala od gniazdka elektrycznego.

Więcej pamięci masowej: Dostępne opcjonalnie dyski półprzewodnikowe (SSD) zapewniają dłuższy czas pracy baterii, krótszy czas reakcji, cichszą pracę i lepszą odporność na wstrząsy w porównaniu do tradycyjnych dysków twardych.

Smukły i lekki: Niewielkie urządzenie typu 2-w-1 waży zaledwie 1,39 kg (3,07 lb), a jego grubość wynosi tylko 19,4 mm, dzięki czemu bez trudu zabierzesz je w każde miejsce.

Duża ilość pamięci: 4 GB pamięci operacyjnej umożliwiają obsługę wielu aplikacji jednocześnie. Możesz łatwo przełączać się między pracą i rozrywką bez obniżania wydajności komputera Inspiron 11.

Laptop był używany 4 miesiące do prac biurowych. Oprócz lekkich zarysować widocznych na zdjęciach, laptop nie posiada żadnych innych uszkodzeń. Panel dotykowy oraz wszystkie inne funkcje są w pełni sprawne. Przekątna wyświetlacza to 11,6 cala. Cena jest do negocjacji. Im szybciej zgłosi się zainteresowana osoba, tym będę bardziej przychylny aby zejść z ceny. Laptop 2w1 zostanie wysłany ze świeżo postawionym systemem bez żadnych plików :)SERDECZNIE POLECAM. W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ DZWONIĆ - 532 570 279 !!!

Fotografie do tego ogłoszenia:
Foto

Pozostałe zdjęcia do tego ogłoszenia:

prev next

    « Powróć do listy ogłoszeń.