Motoryzacja » Motocykle

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 31 440 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Motocykle - Motosprzęt - Komis Motocyklowy

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Motosprzęt - Komis Motocyklowy

Dodano 07 lut 2017, 10:17

Lokalizacja: Piła
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Adam Dudzinski
Nazwa firmy:Motosprzęt Andrzej Górski
Telefon komórkowy:672-155-915
Strona www: www.motosprzet.pl/
Cena: 1 zł

Treść ogłoszenia:

Chcesz kupić najlepszej jakości wyposażenie na motocykl? A może poszukujesz dobrych części wymiennych? Wszystko to zakupisz w sklepie on-line MOTOSPRZĘT, który został otwarty specjalnie dla motocyklistów!

MOTOSPRZĘT to sklep rodzinny, który ostatnimi czasy obchodził swój 50. jubileusz. Obecnie funkcjonuje także on-line i dostarcza odbiorcom obsługę na terenie całej Polski. Wachlarz produktów sklepu jest bardzo szeroki i można nabyć tu w głównej mierze części motocyklowe, odzież oraz buty, kaski motocyklowe, również wielorakie akcesoria używane przez motocyklistów. Ponadto sklep MOTOSPRZĘT prowadzi sprzedaż motocykli i skuterów nowych oraz używanych.

Gigantyczny asortyment liczący kilka tysięcy pozycji, łatwa dostępność produktów oraz bezzwłoczna realizacja zamówień sprawiają, że w tej chwili MOTOSPRZĘT to jeden z czołowych sklepów motoryzacyjnych w Polsce.

Zakupy można wykonać w sieci, lecz dodatkowo sklep zaprasza do swojego salonu położonego nieopodal Poznania, gdzie można zaznajomić się dokładnie z jego ofertą. Życzymy miłych zakupów w sklepie MOTOSPRZĘT!

Motosprzęt - Komis Motocyklowy
www.motosprzet.pl
Aleja Poznańska 191
64-920 Piła
Tel: 672155915
E-mail: sklep@motosprzet.pl

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.