Turystyka » Bilety i przejazdy

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 32 180 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Bilety i przejazdy - Tanie wycieczki i wypady weekendowe

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Tanie wycieczki i wypady weekendowe

Dodano 16 mar 2017, 12:39

Lokalizacja: Zator, Al. 3 Maja 2
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:ENERGYLANDIA - Rodzinny Park Rozrywki
Telefon komórkowy:334-861-500
Adres email:
Strona www: energylandia.pl/weekendy/

Treść ogłoszenia:

Chętnie korzystasz z promocyjnych wyjazdów weekendowych, które pozwalają odpocząć od codziennych obowiązkach? Uważasz, że nadszedł czasy, aby przestać spędzać weekendy w domu, w kinie albo pubie? Jeśli lubisz mocne wrażenia, to powinieneś udać się do parku rozrywki Energylandia.

Nasz obiekt zlokalizowany jest w Zatorze, w okolicach Krakowa, co oznacza, że możesz bawić się w lunaparku przed lub po zwiedzeniu byłej stolicy Polski. Dajemy Ci dostęp do dużej liczby rollercoasterów, ogromnych huśtawek, wieży swobodnego spadania oraz wielu innych atrakcji, dzięki którym doświadczysz niezapomnianych emocji. Energylandia jest też świetnym miejscem na wyjazdy weekendowe dla dwojga. Ekstremalna randka to coś, czego na pewno nie zapomnisz ani Ty, ani Twój partner.

W lunaparku dostępnych jest wiele obiektów gastronomicznych, tak więc jeśli zdecydujesz się spędzić u nas cały dzień, to nie stracisz siły i dobrego nastroju. Przed przybyciem tutaj warto przyjrzeć się planowi Energylandii, który można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.