Kupię, sprzedam, oddam » Komputery i gry » Oprogramowanie » Zawodowe/techniczne

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 32 313 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Zawodowe/techniczne - Program do rejestracji pacjentów

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Program do rejestracji pacjentów

Dodano 16 maj 2017, 13:53

Lokalizacja: Rybnik - Meksyk, Kowalczyka 17
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:Biostat sp z o.o.
Telefon stacjonarny:32 422-17-07
Adres email:
Strona www: www.medfile.pl/
Cena: 10 000 zł

Treść ogłoszenia:

Zachęcamy wszystkich przedstawicieli ośrodków zdrowia i przychodni do skorzystania z naszej oferty programów do rejestracji pacjentów. Ich wdrożenie pozwala wyraźnie skrócić czas obsługi, a także ograniczyć do minimum ryzyko popełnienia błędów na etapie rejestracji.

Nasze aplikacje medyczne dla przychodni projektujemy z uwzględnieniem specyficznych potrzeb każdego ośrodka, a także obowiązującego w ich ramach systemu identyfikacji wizualnej. Wdrożone funkcjonalności systemu mogą być na późniejszym etapie dowolnie modyfikowane oraz rozbudowywane o nowe moduły.
Zapewniamy, że nasze oprogramowanie dla przychodni spełnia wszelkie standardy pod kątem prostoty oraz szybkości obsługi. Pozwala to posługiwać się aplikacją bez przeszkód także tym pracownikom, którzy nie posiadają zaawansowanych umiejętności obsługi komputera.

Nasze aplikacje są także w najwyższym stopniu bezpieczne. Nie muszą się więc Państwo obawiać, że system przestanie działać w najmniej odpowiednim momencie lub dane na temat pacjentów zostaną uszkodzone lub przedostaną się w niepowołane ręce. Jest to zasługą m.in. modułu automatycznych aktualizacji oraz data backup.

Proponujemy zarazem skorzystanie z innego typu aplikacji, takich jak zwłaszcza elektroniczna dokumentacja medyczna czy oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów.

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.