Turystyka » Pozostałe

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 29 194 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Pozostałe - Lodowisko Tatra ICE w Zakopanem

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Lodowisko Tatra ICE w Zakopanem

Dodano 01 gru 2017, 12:32

Lokalizacja: Zakopane, Krupówki 71-73
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:Tatra Ice
Telefon stacjonarny:78 320-00-08
Telefon komórkowy:783-200-008
Adres email:
Strona www: www.tatraice.pl
Cena: 15 zł

Treść ogłoszenia:

LODOWISKO ZAKOPANE

Wszystkich miłośników zimy, serdecznie zapraszamy na lodowisko Tatra Ice w Zakopanem, lodowisko to forma aktywnego spędzania wolnego czasu i świetnej zabawy, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Na grupy dzieci i młodzieży szkolnej czekają specjalne karnety w atrakcyjnych cenach do 50%.
Lodowisko Tatra Ice zlokalizowane jest w samym centrum Zakopanego - Górna Rówień Krupowa, w najbliższym sąsiedztwie najpopularniejszego deptaka w Polsce, czyli Krupówek. Jego powierzchnia to aż 600 m2, dzięki czemu w jednym czasie korzystać z niego może nawet 150 osób.
Z lodowiska korzystać można na własnych łyżwach, a dla osób nie posiadających łyżew dostępna jest nowoczesna - profesjonalna wypożyczalnia łyżew, działającej w godzinach otwarcia lodowiska.
Odkryte lodowisko Tatra Ice czynne jest codziennie w okresie zimowym w godzinach 10.00 - 22.00. Tafla jest sztucznie mrożona, więc można z niej korzystać nawet, gdy aura na zewnątrz nie jest zimowa. Lokalizacja w centrum miasta z pięknym widokiem na Tatry jest kolejnym atutem, dla którego warto nas odwiedzić.
Lodowisko Tatra Ice to świetny pomysł na dobrą zabawę zimową porą w każdą pogodę.

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.