Motoryzacja » Usługi

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 34 594 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Usługi - Robex - holowanie - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Robex - holowanie - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

Dodano 25 gru 2017, 9:58

Lokalizacja: Ojrzeń
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Robert Staworko
Nazwa firmy:Robex
Telefon komórkowy:504-950-615
Strona www: robex-pomocdrogowa.pl
Cena: 99 zł

Treść ogłoszenia:

Masz wątpliwość z kondycją swojego samochodu? Brałeś udział w wypadku czy innej nieprzewidzianej kolizji drogowej w województwie mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex założona przez Roberta Staworko przyjmie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w sprawnej asyście drogowej pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych, a także motorach i busów z niezawodnym ekwipunkiem i jak najkrótszym czasem wyczekiwania na terenach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Prócz tego przedsiębiorstwo pomocy drogowej ma w swojej ofercie usługi transportowe ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych towarów, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Usługi transportowe lawetą wyposażoną w wyciągarkę dostarczane są na obszarze całego kraju!

Najistotniejsze plusy firmy to strefa miejska do 100 km, jak i partnerstwo z wieloma działalnościami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex ma rywalizujące ceny!.

W zamiarze zapoznania się bliżej z ofertą czy innych pytań odwiedź stronę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)

    « Powróć do listy ogłoszeń.