Biznes i usługi » Fotograficzne i ślubne

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 31 195 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Fotograficzne i ślubne - Wedding planner Kraków

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Wedding planner Kraków

Dodano 01 sty 2018, 18:48

Lokalizacja: Kraków, Rynek Główny 33/ivp
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Bożena
Nazwa firmy:Ślubny impresariat
Telefon komórkowy:609-608-806
Adres email:
Strona www: slubnyimpresariat.pl/

Treść ogłoszenia:

Piękny ślub i wesele bez stresu i zamieszania- zapraszamy oferujemy kompleksową pomoc przy organizacji ślubu i wesela- ślubny impresariat.
Dzięki naszemu doświadczeniu każda para może mieć bajkowy ślub i przyjęcie weselne. Przez cały czas organizacji ślubu i wesela nasi konsultanci ślubni są z Państwem. Osobiście lub – jeśli to niemożliwe – na odległość. Każdy szczegół jest omawiany, w każdym przypadku opiekujący się Państwem wedding planner przedstawia kilka możliwości do wyboru. Oferty poparte są wizualizacjami, zdjęciami, materiałami demonstracyjnymi lub próbnikami (w zależności od rodzaju usługi). Ostateczny wybór należy zawsze do Was.

Zapraszamy do współpracy, organizujemy zarówno małe wesela jak i duże przyjęcia i wesela międzynarodowe. Nie ma jednolitej ceny usługi kompleksowej organizacji wesela, każdorazowo oferta przygotowywana jest indywidualnie dla każdego klienta. Każda para we współpracy z nami ma możliwość stworzyć swój wymarzony klimat weselny i cieszyć się wyjątkowymi wspomnieniami przez całe lata.

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.