Praca i nauka » Oferty pracy » Obsługa klienta, telemarketing

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Obsługa klienta, telemarketing - Partner Biznesowy

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Partner Biznesowy

Dodano 03 sty 2018, 13:12

Lokalizacja: Opole, Kępska 7
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Katarzyna
Nazwa firmy:Oświecony
Telefon komórkowy:883-644-980
Adres email:

Wymagania:

Twoje zadania:
• analiza sytuacji energetycznej przedsiębiorstw oraz osób fizycznych oraz opracowywanie najlepszych rozwiązań dla klientów
• pozyskiwanie i opieka nad klientami biznesowymi
• negocjacje handlowe oraz ustalanie warunków umów

Nasze oczekiwania:
• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i dobry kontakt z ludźmi
• zaangażowanie w wykonywaną pracę
• kreatywność w znajdowaniu nowych rozwiązań
• umiejętność analizy i syntezy informacji
• bardzo dobra obsługa komputera, urządzeń biurowych i pakietu MS Office
• znajomość branży energetycznej – mile widziana
• własna działalność gospodarcza lub gotowość do założenia

Opis stanowiska:

Aktualnie dla naszego partnera poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oświecony Partner Biznesowy

Oferujemy:

Oferujemy:
• pełną samodzielność w pracy
• konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do włożonej pracy
• pełne szkolenie przygotowawcze, stała opieka oraz wsparcie działu BackOffice
• niezbędne narzędzia pracy,
• udział w wydarzeniach firmowych,
• pracę w miłej atmosferze z nowoczesnym zapleczem

Jesteśmy Organizacją, która ma na celu szeroko rozumianą edukację energetyczną. Naszym celem jest doradztwo oraz zwiększenie zysków dla podmiotów gospodarczych w zakresie energii elektrycznej i paliwa gazowego. Ważnym aspektem naszej działalności jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o konieczności racjonalnego użytkowania źródeł energii.