Kupię, sprzedam, oddam » Zwierzęta » Psy » Siberian husky

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 27 902 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Siberian husky - Zamiast numeru chcę mieć imię - Jukon

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Zamiast numeru chcę mieć imię - Jukon

Dodano 25 lut 2018, 16:15

Lokalizacja: Wrocław - Psie Pole
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Ania
Nazwa firmy:Fundacja Człowiek i Pies
Telefon komórkowy:605-965-955
Adres email:

Treść ogłoszenia:

Jestem numerem, numerem schroniskowym i niczym więcej. Jem, śpię, jem, śpię, zapadam w niebyt i otępienie. Nie czuję nic. Zapomniałem już jak to jest, gdy dotyka cię przyjazna ręka człowieka. Nie pamiętam jak pachnie trawa, jak to jest czuć wiatr w nozdrzach . Cały czas czuję zapach stresu, smutku i rezygnacji. Nienawidzę tego zapachu, ale on jest ze mną cały czas. Wiecie dlaczego? Bo to mój zapach. Wypełnia całe moje ciało i cała psią dusze. Chciałbym zasnąć i nigdy się nie obudzić, ale budzę się codziennie i pierwsze co się pojawia to brak nadziei.

Tak wyglądała jego codzienność. Jukon to piękny i energiczny pies w typie syberian husky, wyciągnięty zza schroniskowych krat. Obecnie dzięki fundacji przebywa w hoteliku dla zwierząt, jednak żeby odzyskać wiarę w człowieka potrzebuje znaleźć swój wyjątkowy dom. Wiek ok 5 lat.

Szukamy domu, który zaspokoi naturalną dla Jukiego potrzebę przemierzania przestrzeni, czy to na długich spacerach czy biegach. Potrzebny dom bez kotów ze względu na silny instynkt łowiecki. Pies jest wykastrowany, zaszczepiony, posiada czipa, odrobaczony i zabezpieczony przeciwko kleszczom.

Obowiązuje ankieta i wizyta przedadopcyjna.

Fotografie do tego ogłoszenia:
Foto

Pozostałe zdjęcia do tego ogłoszenia:

prev next

    « Powróć do listy ogłoszeń.