Praca i nauka » Oferty pracy » Nieruchomości, Budownictwo, Architektura

Nieruchomości, Budownictwo, Architektura - Pracownik drogowy - austriackie warunki zatrudnienia

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Pracownik drogowy - austriackie warunki zatrudnienia

Dodano 05 kwi 2018, 18:45

Lokalizacja: Austria
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Euro Labora Sp.J.
Nazwa firmy:Euro Labora Sp.J.
Telefon stacjonarny:32 417-20-56
Adres email:
Strona www: www.euro-labora.com

Wymagania:

- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Austria

Zadania:
- budowa dróg
- roboty ziemne związane z korytowaniem i odwodnieniem
- wykonywanie utwardzenia nawierzchni kostką brukową betonową, płytkami chodnikowymi
- wbudowywanie krawężników drogowych i obrzeży trawnikowych
- wykonywanie utwardzenia nawierzchni ulic, placów i chodników kostką

Oferujemy:

- umowę o pracę na austriackich warunkach
- pełny pakiet socjalny ( kindergeld, ect)
- atrakcyjne wynagrodzenie (13 i 14 pensja, urlopowe i świąteczne)
- zakwaterowanie