Kupię, sprzedam, oddam » Zwierzęta » Pozostałe

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 28 023 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Pozostałe - Alle Zoo zadba o Twojego zwierzaka!

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Alle Zoo zadba o Twojego zwierzaka!

Dodano 25 kwi 2018, 16:48

Lokalizacja: Inowrocław
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Joanna Chabora
Nazwa firmy:Sklep zoologiczny AlleZoo
Telefon komórkowy:523-538-378
Strona www: allezoo.com.pl
Cena: 10 zł

Treść ogłoszenia:

Poszukujesz sklepu zoologicznego, w którym w końcu znajdziesz wszystkie akcesoria dla Twojego chomika, królika, kota i psa? Trafiłeś we właściwe miejsce! W sklepie zoologicznym Alle Zoo znajdziesz nie tylko akcesoria dla Twojego jeża, chomika, pająka, myszoskoczka! Posiadamy także wyselekcjonowane karmy i suplementy diety dla każdego zwierzęcia domowego.

W Alle Zoo jesteśmy miłośnikami zwierząt domowych, dlatego nasze produkty wybieramy tak, aby były dla nich najlepsze. Zabawki dla zwierząt oraz akcesoria, które proponujemy są wykonane tak, aby sprawić Twojemu zwierzęciu mnóstwo radości. W naszym sklepie znajdziesz pokarmy oraz akcesoria i zabawki dla kotów, psów oraz gryzoni. W ofercie mamy także akcesoria do terrarystyki i akwarystyki, akcesoria i pokarm dla ptaków egzotycznych i zimujących. Polecamy także akcesoria do oczka wodnego, jak na przykład pompy, dysze, filtry oraz preparaty do oczka wodnego.

Znajdziesz u nas promocje i korzystne oferty na pokarm dla zwierząt, akcesoria oraz suplementy diety dla zwierząt. Naszą pełną ofertę znajdziesz na https://allezoo.com.pl. Czekamy na Ciebie.

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.