Turystyka » Pozostałe

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 27 871 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Pozostałe - Spływy kajakowe dla całej rodziny w Tomaszowie

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Spływy kajakowe dla całej rodziny w Tomaszowie

Dodano 19 cze 2018, 9:48

Lokalizacja: Przybyszew, Podwale 1
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:pilicowo
Telefon komórkowy:514-555-458
Adres email:
Strona www: pilicowo.pl/

Treść ogłoszenia:

Jeśli szukasz świetnego sposobu na spędzenie wypoczynku, to doskonale trafiłeś! Nasza firma Pilicowo zajmuje się wypożyczaniem kajaków i spływami kajakowymi, a jako, że działamy już od 2010 roku mamy bardzo duże doświadczenie, jesteśmy profesjonalistami. Dlatego z wielkim zadowoleniem chcemy zaprosić Ciebie do skorzystania z naszej oferty.

Mamy specjalistyczny sprzęt z najwyższej półki. Co więcej Zapewniamy, że zaplanujemy w sposób kompleksowy spływ z wypożyczeniem kajaków, organizujemy też catering, ognisko itd. Ponadto nie musisz obawiać się transportem kajaków - my się tym zajmiemy! Zajmujemy się także przewozem osób jak i bagażu. Na specjalnie życzenie kontrahenta, w Tym i Twoje, możemy zorganizować spływ z punktu A do Z. Zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze, z tego powodu zawsze staramy się spełnić ich potrzeby, wymagania i oczekiwania. Ceny również dopasowywujemy do poszczególnych potrzeb naszych interesantów. Oferujemy spływy kajakowe przez Tomaszów.

Zachęcamy do zaznajomienia się z dokładniejszymi informacjami, które zostały umieszczone na naszej stronie online, serdecznie zapraszamy!


kontakt:
Spływy kajakowe dla całej rodziny w Tomaszowie
ul. Podwale 1
26-803 Przybyszew
Telefon: +48 514 555 458
pilicowo@pilicowo.pl
http://pilicowo.pl/

    « Powróć do listy ogłoszeń.