Kupię, sprzedam, oddam » Pozostałe

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 30 706 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Pozostałe - Ecosac - torebki reklamowe

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Ecosac - torebki reklamowe

Dodano 11 lip 2018, 12:17

Lokalizacja: Katowice
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:Ecosac
Adres email:
Strona www: www.ecosac.pl

Treść ogłoszenia:

Poszukujesz opakowań na swoje produkty, które zachwyciłby Twojego klienta lub przygotowujesz się do targów branżowych, ale nie masz pomysłu gdzie znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb? Z pomocą przyjdzie Ci wyjątkowa oferta Ecosac – producenta toreb papierowych, które produkty są jednymi z najlepszych i wysokojakościowych na rynku. Opatrzone certyfikatem FSC, torebki reklamowe Ecosac są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska, co ma znaczny wpływ na ich wysoką jakość.
Szeroka oferta produktów Ecosac, jest przeznaczona dla klientów indywidualnych, jaki i biznesowych. Zawarte w niej, gotowej już torby papierowe, są dostępne w różnych wymiarach – od rozmiaru XS (18x8x21), aż po rozmiary XL (54x14x44). Oprócz tego oferta składa się z wytrzymałych toreb kateringowych, torebek na wino oraz dodatków w postaci uchwytów i uszek. Warto tutaj dodać, iż producent toreb reklamowych Ecosac umożliwia swoim klientom dowolne personalizowanie projektów, które bez problemu trafią do realizacji. To właśnie idealny sposób na reklamę swojej firmy. Dzięki produktom Ecosac, masz możliwość zareklamowania swojej działalności w nietypowy i bardzo kreatywny sposób.
Dlatego nie wahaj się zbyt długo i już dziś zajrzyj do oferty tego producenta lub zapoznaj się z realizacjami, które powstały dzięki współpracy z wieloma, znanymi firmami. Wejdź na: https://ecosac.pl/realizacje

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.