Kupię, sprzedam, oddam » Odzież i biżuteria » Odzież męska » Pozostałe

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 27 992 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Pozostałe - Modny street style sklep Supersklep.pl

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Modny street style sklep Supersklep.pl

Dodano 19 lip 2018, 12:54

Lokalizacja: Kraków
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Sup
Nazwa firmy:Supersklep
Telefon komórkowy:533-654-123
Adres email:
Strona www: supersklep.pl/
Cena: 100 zł

Treść ogłoszenia:

Super Sklep to dystrybutor internetowy posiadający w ofercie tylko obuwie i ubrania cenionych marek m. in. Etnies, Converse, Supra, Element, Adidas, Emerica, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty odznaczają się bardzo wysoką jakością, dzięki czemu dosłownie zachwycą również tych o najbardziej wyrafinowanym guście. Sama ilość produktów jest na tyle bogata, że zawsze znajdziemy w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
E-commerence rozdziela się na 5 głównych segmentów wyrażających 5 odrębnych charakterów. SNEAKERS SHOP to segment fanów obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla kulturę związaną z ubraniami miejskimi. SKATEBOARD SHOP zaś jest segmentem z historią- to jeden z pierwszy w Polsce e-commerce powiązanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP ma w ofercie najlepszej jakości ekwipunek i ubranie snowboardowe. Ogromny asortyment HIP-HOP SHOP urzeczywistnia pragnienia nawet najbardziej wymagających konsumentów. Każda z sekcji kusi bogatym wachlarzem dodatków i akcesoriów.

Doskonała jakość wszystkich wyrobów idzie tutaj również w parze z przystępnymi cenami. Jeśli ktoś jest więc chociaż trochę zainteresowany kulturą hip hop i sportem ekstremalnym to koniecznie musi zapoznać się z ogółem oferty odrobinę bliżej!

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.