Kupię, sprzedam, oddam » Odzież i biżuteria » Galanteria i dodatki » Plecaki i torby

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 27 817 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Plecaki i torby - Plecak Burton - wyjątkowa cena

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Plecak Burton - wyjątkowa cena

Dodano 21 sie 2018, 12:44

Lokalizacja: Katowice
Dane kontaktowe:
Adres email:
Strona www: www.kosmossklep.pl

Treść ogłoszenia:

Zaczynasz nowy semestr na studiach, kolejny rok w szkole lub pragniesz przygotować się do pracy po powoli mijającym okresie wakacji? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, koniecznie zapoznaj się z nową, uaktualnioną ofertą sklepu internetowego Kosmosskelp. Dzięki niej znajdziesz wyjątkowe propozycje, które nie tylko urozmaicą Twój indywidualny styl, ale również wspomogą w codziennym transporcie, najbardziej potrzebnych rzeczy. Plecak Burton to coś, co musisz mieć. Oto niektóre z propozycji, jakie znajdziesz wśród wielu propozycji, przygotowanych specjalnie przez Kosmossklep:

- Shackford Pack to wyjątkowa propozycja, pochodząca z tegorocznej, wiosennej kolekcji marki Burton. Plecak posiada obszerną przegrodę w głównej komorze z wewnętrzną kieszonką zapinaną na zamek oraz dwie kolejne przegrody zewnętrzne na nieco mniejsze przedmioty. Dodatkowo, w Shackford Pack zastosowanao specjalne, dwie boczne kieszenie na np. napoje. Jego pojemność wynosi 24 litry, dlatego decydując się na ten model masz pewność, że zmieścisz wszystko to, czego Ci potrzeba. Jest to bardzo wygodny, bardzo estetyczny i funkcjonalny plecak. Burton słynie bowiem z produkcji wysokojakościowych plecaków, które bez problemu zaspokoją potrzeby każdego – od osoby poszukującej torby na piesze wycieczki w górach, po osoby śpieszące się do pracy w miejskiej dżungli;
- Export Pack, dostępny w charakterystycznej kolorystyce Camo Print, został zawarty w najnowszej kolekcji na jesień/zimę. Jego wyjątkowy charakter definiuje zapewne niepowtarzalny styl, odwołujący się do sposobu projektowania toreb oraz plecaków sprzed wielu lat. Posiada jedną, główną komorę zamykaną na zasadzie rolowania nadmiernego materiału. Dodatkowo, wyposażono go w specjalną kieszeń na zamek, zlokalizowaną z przodu plecaka. Jego objętość wynosi 25 litrów, natomiast waga wynosi nie więcej niż 0,60 kg. Export Pack został uszyty z wysokojakościowego Poliesteru, który odporny jest na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Propozycja ta, doskonała jest w dużej mierze do użytku codziennego lub na niedługie, ale czasem wymagające spacery w górach;
- HSC Scout Shred Pack to niezwykły i bardzo wygodny plecak. Burton postawił w tym wypadku na wielofunkcyjność w pełnej okazałości – do plecaka został dołączony specjalny, niespotykany w innych modelach plecaków, kaptur. Objętość tego modelu wynosi 26 litrów, więc spokojnie zmieścisz w nim wszystko to, czego najbardziej potrzebujesz w codziennych podróżach. Shred Pack posiada dwie osobne komory, zapinane na zamek raz przednią kieszeń na drobne akcesoria z wewnętrznym podziałem. Wspomniany wcześniej kaptur, który w każdej chwili możesz odłączyć od zestawu, mocowany jest do pasków naramiennych. Głównym atutem tej propozycji, jest zapewne fakt, iż plecak jest wodoodporny.


Nie wahaj się zbyt długo i już dziś zapoznaj się z pełna listą wyjątkowych propozycji, jakie znajdziesz na stronie pod adresem http://kosmossklep.pl/torby_plecaki/plecaki Na szczęście, Kosmossklep nie ogranicza się jedynie do sprzedaży akcesoriów. W nowej ofercie, która opiera się także o promocyjne, lepsze ceny, znajdziesz także wyjątkową odzież marki Burton. Nie daj się nudzie nadchodzącego roku szkolnego – już dziś spraw sobie coś wyjątkowego!

Fotografie do tego ogłoszenia:
Foto

Pozostałe zdjęcia do tego ogłoszenia:

prev next

    « Powróć do listy ogłoszeń.