Kupię, sprzedam, oddam » Turystyka i sport » Sprzęt sportowy » Narciarstwo

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 27 415 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Narciarstwo - Gogle Anon - doskonałe dla każdego snowboardzisty

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Gogle Anon - doskonałe dla każdego snowboardzisty

Dodano 27 sie 2018, 9:35

Lokalizacja: Katowice
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:Kosmossklep
Adres email:
Strona www: www.kosmossklep.pl

Treść ogłoszenia:

Chcesz odpowiednio przygotować się na tegoroczny sezon zimowy, ale tym samym, nie chcesz przepłacać? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z wyjątkowymi obniżkami, jakie zawitały wśród wielu propozycji Kosmossklepu. Szczególnie, że wyprzedaż objęła jedne z bardziej popularnych produktów, przeznaczonych dla wszystkich snowboardzistów. Oto dwa, spośród wielu innych dostępnych w ofecie, markowych gogli Anon:

- Deringer - markowe gogle Anon, które zostały zaprojektowane z myślą o każdej, nawet najbardziej wymagającej kobiecie. Model Deringer pochodzi z tegorocznej kolekcji, dzięki czemu posiada nowatorskie rozwiązania technologiczne. Niezwykle komfortowe, a także łatwe w dopasowaniu, posiadają specjalne magnetyczne zapięcie. Specyficzna budowa okularu, pozwala na szeroki kąt widzenia. Rama gogli natomiast, została stworzona z lekkiego materiału, jakim jest termoplastyczny poliuretan. Model Deringer jest niezwykle ciekawy pod względem swojej kolorystyki. Spodoba się każdej kobiecie, ceniącej nie tylko jego funkcje ochronne oraz wspomagające widoczność, ale także kobiecie ceniącej wyjątkowy dizajn;
- Circuit - model gogli przeznaczony dla męskiego grona. Gogle Anon Circuit posiadają magnetyczne zapięcie maski,a także specjalne silikonowe wykończenie, dzięki któremu gogle nie będą się ślizgać. Budowa okularu, daje szerokie pole widzenia, a możliwość demontażu szybki, pozwala na jej łatwą wymianę. W związku z tym, model Circuit jest sprzedawany w specjalnym zestawie, który oprócz wymiennych szybek, składa się również z ochronnego futerału oraz woreczka na gogle Anon. Jest to propozycja dla wszystkich sportowców, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania produktów, jak i niezwykły komfort w trakcie ich użytkowania.  

Nieograniczona widoczność, podczas każdego ze zjazdów, niezależnie od warunków atmosferycznych, a także niezwykły komfort oraz ochrona dla Twoich oczu – gogle Anon to jedne z najlepszych i dostępnych obecnie rozwiązań. Nie zastanawiaj się zbyt długo. Skorzystaj z aktualnej wyprzedaży. Wejdź pod adres kosmossklep.pl/snowboard/gogle i pozwól oczarować się wyjątkowym asortymentem sklepu Kosmossklep.

Fotografie do tego ogłoszenia:
Foto

Pozostałe zdjęcia do tego ogłoszenia:

prev next

    « Powróć do listy ogłoszeń.