Kupię, sprzedam, oddam » Budownictwo » Instalacje » Elektryczne

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 27 337 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Elektryczne - Sklep z aparaturą modułową - Abcelektro.pl

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Sklep z aparaturą modułową - Abcelektro.pl

Dodano 31 sie 2018, 14:48

Lokalizacja: Września, Obłaczkowo 144a
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:Abcelektro.pl
Adres email:
Strona www: www.abcelektro.pl

Treść ogłoszenia:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego ABCelektro.pl. Nasza oferta jest niezwykle bogata. Znajduje się w niej między innymi profesjonalna aparatura elektryczna i modułowa, osprzęt elektryczny, urządzenia i akcesoria z zakresu automatyki przemysłowej i budynkowej. W ofercie sklepu znajdują się także kable, przewody, osprzęt do okablowania, mierniki i narzędzia pomiarowe, przekładniki i liczniki energii, przekaźniki, styczniki i wyłączniki silikonowe, zasilacze, transformatory, szafy i obudowy przemysłowe, taśmy i kleje przemysłowe.

Zajmujemy się dystrybucją produktów najbardziej znanych i cenionych marek. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Klientom sklepu internetowego ABCelektro.pl gwarantujemy specjalistyczne doradztwo i pomoc w wyborze najlepszego produktu. Nasi profesjonaliści służą fachowym wsparciem technicznym na każdym etapie zamówienia.

Nasza oferta charakteryzuje się dużą dostępnością proponowanych produktów, błyskawiczną realizacją zamówienia oraz możliwością negocjowania cen.

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.