Kupię, sprzedam, oddam » Odzież i biżuteria » Pozostałe

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 27 226 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Pozostałe - X-Bionic - wyjątkowa odzież narciarska

    « Powróć do listy ogłoszeń.

X-Bionic - wyjątkowa odzież narciarska

Dodano 27 wrz 2018, 15:18

Lokalizacja: Bielsko-Biała
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:Peaksotre
Adres email:
Strona www: www.peakstore.pl

Treść ogłoszenia:

Zacznij przygotowania do tegorocznego sezonu narciarskiego od wyboru odpowiedniej odzieży termoaktywnej. Tą, znajdziesz w aktualnej ofercie sklepu internetowego Peakstore, który oferuje jedne z najlepszych rozwiązań dla każdego ze sportowców. Wśród wielu ciekawych propozycji, znajdują się między innymi produkty marki X-Bionic, słynącej ze swojej innowacyjności oraz wysokiej jakości. Oto niektóre z propozycji, jakie zostały zawarte w aktualnej ofercie:
- Męska koszulka X-Bionic Energy Accumulator Evolution – propozycja dla wszystkich Panów, którzy cenią sobie poczucie komfortu w trakcie trwania każdego wysiłku. Koszulka idealnie nadaje się na pierwszą warstwę stroju narciarskiego. X-Bionic Energy Accumulator uchroni każdego narciarza przed niechcianymi otarciami skóry, dzięki zastosowanym w koszulce materiałom. Koszulka składa się z poliamidu, polipropylenu oraz elastanu.
- Gerty X-Bionic Radiactor Evo – damskie, długie i wygodne getry, które ochronią każdą Panią przed otarciami. Niezwykłość tego modelu polega na tym, iż jego specjalnie zaprojektowany fason, a także wykorzystane do produkcji getrów materiały, wspomagają wydajność organizmu oraz cyrkulację krwi w organizmie. Getry X-Bionic uszyte są, podobnie jak w przypadku męskiej koszulki, z poliamidu, polipropylenu i elastanu.
Nie wahaj się zbyt długo. Koniecznie zajrzyj pod adres https://peakstore.pl/10_x-bionic, aby dowiedzieć się więcej o niezwykłej bieliźnie termoaktywnej X-Bionic. Postaw na komfort oraz swobodę. Postaw na zakupy na Peakstore.

Fotografie do tego ogłoszenia:
Foto

Pozostałe zdjęcia do tego ogłoszenia:

prev next

    « Powróć do listy ogłoszeń.