Praca i nauka » Oferty pracy » Produkcja i przemysł

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Produkcja i przemysł - Rzeznik

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Rzeznik

Dodano 25 paź 2018, 13:30

Lokalizacja: Aberdeenshire - Nottingham, The Landmark, Tudor Square, West Bridgford
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Gosia
Nazwa firmy:360 Recruitment Ltd
Telefon komórkowy:00447 943-387-111
Adres email:
Strona www: www.360rec.co.uk
Pensja: 81 zł

Wymagania:

Zarejestrowanej wlasnej dzialanosci lub gotowosci do zarejestrowania (Uwaga! Pomagamy)
Doswiadczenia jako rzeznik wykrawacz na wolowinie
Niezawodnosci i uczciwosci
Mile widzina komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego

Opis stanowiska:

PRACA dla Rzeznikow – wykrawanie lub uboj wolowiny i/lub baraniny w SZKOCJI £17/h!

Oferujemy:

Stawka - £17/h
Okolo 50-55 godzin tygodniowo

Praca na wlasnej dzialalnosci

Miejsce pracy – Poludniowa Walia

Oferujemy dlugoterminowy kontrakt

360 Recruitment Ltd poszukuje bardzo dobrych rzeznikow na wykrawanie wolowiny na tasmie szybkiego rozbioru lub na hakach i/lub wyrkawaniu baraniny oraz na uboju wolowym i baraniny