Nieruchomości » Domy » Domy - sprzedam

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 29 502 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Domy - sprzedam - Lokalni eksperci nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Lokalni eksperci nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości

Dodano 07 lis 2018, 8:15

Lokalizacja: Warszawa, Książkowa 10/4u
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Tur Nieruchomości
Nazwa firmy:Tur Nieruchomości
Telefon stacjonarny:22 299-68-68
Telefon komórkowy:222-996-868
Adres email:
Strona www: tur-nieruchomosci.pl
Powierzchnia domu: 66 m2 Powierzchnia działki: 66 arów
Liczba kondygnacji: 2
Pośrednik: tak Rynek: wtórny

Odprowadzanie ścieków: szambo
Rodzaj ogrzewania:

Treść ogłoszenia:

Szukasz małej kawalerki, bo masz już dość mieszkania ze współlokatorami, z którymi nic Cię nie łączy? Powiększa Ci się rodzina i potrzebujesz mieszkania 2 lub 3 pokojowego? A może masz w planie zamieszkać ze swoją połówką i w końcu być na swoim? Niezależnie od tego, który z tych powodów najlepiej do Ciebie pasuje, zajrzyj na tur-nieruchomosci.pl i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Największy wybór ofert z Bielan i Białołęki

Lokalny rynek Bielan i Białołęki nie ma przed nami tajemnic. Możemy poszczycić się nie tylko największą liczbą ofert z tego rejonu, ale również doskonałą znajomością warunków rynkowych. Podpowiemy Ci, które nieruchomości są godne uwagi, gdzie warto zamieszkać ze względu na świetną infrastrukturę i gdzie znajdziesz najwięcej terenów zielonych.

Nieruchomości dopasowane do Twoich potrzeb

Wiemy, że przeglądanie serwisów ogłoszeniowych może być męczące, a od przeglądania setek zdjęć można poczuć się nieco zagubionym. Na spotkaniu z naszymi doradcami możesz opowiedzieć o swoich potrzebach, oczekiwaniach i możliwościach finansowych, a oni wytypują dla Ciebie oferty, które najlepiej do nich pasują. Twoim zadaniem będzie wybór tych, które chcesz obejrzeć.

Wsparcie podczas całego procesu transakcyjnego

Naszym zadaniem jest bezpiecznie przeprowadzić Cię przez cały proces transakcyjny. Nie ograniczamy się więc tylko do przedstawienia Ci ciekawych ofert, ale towarzyszymy Ci również podczas negocjacji oraz przygotowujemy dokumentację potrzebną do finalizacji zakupu. Na każdym etapie odpowiadamy również na Twoje pytania, dzięki czemu nie musisz sam przedzierać się przez gąszcz paragrafów związanych z prawem obrotu nieruchomościami.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Wiemy, że zakup nieruchomości to jedna z ważniejszych decyzji, dlatego dążymy do tego, by zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo. Sprawdzamy stan prawny każdej nieruchomości, wyjaśniamy niejasności i podejmujemy się pośrednictwa tylko wtedy, gdy naszym klientom nic nie grozi. Z nami nie musisz się bać, że trafisz na minę, która odbije się czkawką.

Przekonaj się jak pracujemy. Zadzwoń do nas, umów się na spotkanie i opowiedz nam, jakiej nieruchomości mamy szukać dla Ciebie. Czekamy na telefon od Ciebie!

Sprawdź ofertę na stronie https://tur-nieruchomosci.pl/

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.