Kupię, sprzedam, oddam » Turystyka i sport » Sprzęt sportowy » Rowery i akcesoria

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 28 439 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Rowery i akcesoria - Sklep z asortymentem rowerowym

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Sklep z asortymentem rowerowym

Dodano 24 lis 2018, 0:28

Lokalizacja: Dębica
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Artur Nowak
Nazwa firmy:MiastoRowerow.pl
Telefon komórkowy:146-838-383
Strona www: www.miastorowerow.pl
Cena: 877 zł

Treść ogłoszenia:

Miastorowerow.pl - szeroki asortyment rowerowy

Miastorowerow.pl - to my i dla Państwa wygody prowadzimy wielokanałową sprzedaż asortymentu rowerowego. Nasze kanały sprzedaży to to m.in : sklep internetowy, obsługi zamówień mailowych, aby bez opóźnień dostarczać Wasze zamówienia.

Dlaczego my?

Korzenie naszej działalności rowerowej sięgają początku lat 90. Już prawie trzydzieści lat jesteśmy obecni w tej branży, co sprawia, że zdążyliśmy poznać ją od podszewki.
Zaczynaliśmy od tradycyjnego, niewielkiego, rodzinnego handlu. W międzyczasie pojawiło się wielu pracowników, nowe budynki, nowe technologie.

Sprzedajemy tylko produkty które mamy fizycznie w naszym magazynie. W odróżnieniu od konkurencji nie sprzedajemy "wirtualnych" produktów.

Codziennie nasz magazyn opuszcza kilkaset paczek - zarówno przedmiotów małych (akcesoria i części) jak i dużych zamówień gabarytowych (rowery).
Dzięki zautomatyzowanym procesom logistycznym mamy pełną kontrolę nad przekazaniem paczek przewoźnikom na każdym etapie.
Już po dokaniu zakupów magazynierzy otrzymują zlecenie wydania towaru, później przekazywany jest on do działu pakowania. Tam po sprawdzeniu paczka jest pakowana i przygotowana do podróży.

Więcej na https://www.miastorowerow.pl

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.