Praca i nauka » Oferty pracy » Praca Online

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Praca Online - menedżer

    « Powróć do listy ogłoszeń.

menedżer

Dodano 28 lis 2018, 14:45

Lokalizacja: Bytom
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Jan
Nazwa firmy:Solargroup
Telefon komórkowy:609-583-837
Adres email:

Wymagania:

komunikatywność

Opis stanowiska:

Solargroup - bardzo dochodowy biznes w oparciu o nowe technologie. Możesz tu bez nawet żadnego wkładu zbudować sobie biznes z dochodem od kilkuset do kilku tys dolarów miesięcznie. A dodatkowo zarobisz jeszcze setki tys zł lub więcej. Branża to samochody, motocykle, skutery elektryczne. Czyli przyszłość która już jest, widzisz ją pewnie codziennie idąc do pracy czy po zakupy, w postaci wielu stacji ładowania baterii samochodowych. Zapewniam wszelkie informacje.

Oferujemy:

bardzo dobre dochody

Informacje o firmie:

Firma z branży technologicznej. Solargroup.