Kupię, sprzedam, oddam » Budownictwo » Pozostałe

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 29 502 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Pozostałe - Drzwiczki kominkowe na wymiar

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Drzwiczki kominkowe na wymiar

Dodano 10 sty 2019, 1:13

Lokalizacja: Gdańsk
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Piotr Mielańczuk
Nazwa firmy:Ignif
Telefon komórkowy:737-580-037
Adres email:
Strona www: drzwiczki-kominkowe.pl

Treść ogłoszenia:

Stojąca na doskonałym poziomie firma specjalizująca się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada największych starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z jej usług. W związku z tym drzwiczki produkowane są pod wymiary , które podał klient.

W swojej ofercie posiada obecnie trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Proponowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych. Firma bazuje na materiałach najlepszej jakości. Jej siłą jest również wykwalifikowany i jednocześnie mający bogate doświadczenie personel, który bardzo dobrze zna się na wykonywanej pracy.

Przy produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na użycie materiałów bardzo dobrej jakości, ale również na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego doskonale, że często to od nich zależy efekt końcowy. Wszystkie wyroby objęte są aż pięcioletnią gwarancją. Firma troszczy się o stuprocentowe zadowolenie tych, którzy postawili na jej usługi. To właśnie dlatego ma w swojej ofercie wyroby najwyższej jakości za naprawdę rozsądną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/

Fotografie do tego ogłoszenia:
Foto

Pozostałe zdjęcia do tego ogłoszenia:

prev next

    « Powróć do listy ogłoszeń.