Praca i nauka » Oferty pracy » Medycyna, Farmacja

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Medycyna, Farmacja - Pielęgniarka – praca w Berlinie

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Pielęgniarka – praca w Berlinie

Dodano 10 sty 2019, 17:41

Lokalizacja: Berlin
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Beta-active
Nazwa firmy:Beta-active
Telefon komórkowy:48 574-699-866
Adres email:

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie min A2
- wykształcenie kierunkowe – pielęgniarka/pielęgniarz

Opis stanowiska:

Renomowany szpital w Berlinie poszukuje pielęgniarki/pielęgniarza do pracy.

Oferujemy:

Co oferuje pracodawca:

- czas pracy 38,5 godzin/tydzień
- wynagrodzenie: na stanowisku pomocy pielęgniarskiej: 27.000 Euro brutto/rok, na stanowisku pielęgniarki: 34.500 Euro brutto/rok
- 13 pensje
- 27 dni urlopu/rok
- zakwaterowanie/mieszkanie

Co oferuje Beta-active:

- pomoc polskiego koordynatora
- przeprowadzenie nostryfikacji dyplomu

Jestesmy niemiecka firma z siedziba na poludniu Niemiec zajmujaca sie juz od ponad pieciu lat rekrutacja polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, osrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, intensywnej opiece w domu pacjenta oraz w opiece srodowiskowej. Dzieki wieloletniej obecnosci na medycznym rynku pracy oraz dokladnej jego znajomosci jestesmy w stanie zaoferowac Ci prace odpowiadajaca Twoim kwalifikacjom, prace, ktora Cie spelni zawodowo i usatysfakcjonuje finansowo.