Praca i nauka » Oferty pracy » Nieruchomości, Budownictwo, Architektura

Nieruchomości, Budownictwo, Architektura - Pracownik robót wyburzeniowych (azbest)- Dania

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Pracownik robót wyburzeniowych (azbest)- Dania

Dodano 11 sty 2019, 18:55

Lokalizacja: Roskilde, Dania
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Adres email:

Wymagania:

Oczekujemy:
-doświadczenia zawodowego w pracach rozbiórkowych – min. 1 rok,
-uprawnienia do pracy z azbestem (odpowiedni certyfikat),
-szybkiej dyspozycyjności do wyjazdu,
-znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,
-certyfikatu na wózki widłowe i montaż rusztowania – mile widziane,
-prawa jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

Wymagane dokumenty:
-aktualne CV,
-dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje, itp.

Opis stanowiska:

Prace rozbiórkowe i wyburzeniowe na Zelandii, sortowanie odpadów bezpośrednio na placu budowy. Praca z materiałami zawierającymi azbest.

Oferujemy:

Gwarantujemy:
-duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii - zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
-organizację kwestii formalnych tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,
-wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,
-wynajem zakwaterowania (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),
-pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,
-opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-dużą ilość godzin pracy – do 50 godzin pracy w tygodniu,
-prace w systemie rotacyjnym – 6/2 lub 9/3,
-możliwość rozpoczęcia pracy od stycznia 2019.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat.
Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.

Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.