Praca i nauka » Oferty pracy » Medycyna, Farmacja

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Medycyna, Farmacja - Pielęgniarka – Niemieckie Domy Opieki

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Pielęgniarka – Niemieckie Domy Opieki

Dodano 12 sty 2019, 8:53

Lokalizacja: Prien
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Beta-active
Nazwa firmy:Beta-active
Telefon komórkowy:48 574-699-866
Adres email:

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1

Opis stanowiska:

Pielęgniarko – szukasz pracy?
Dziś mamy dla Ciebie dwie propozycje (sprawdzony pracodawca!):

Oferujemy:

Willa – Rezydencja w Monachium

Co oferuje pracodawca:
wynagrodzenie:
- na stanowisku pomocy pielęgniarskiej: 2000-2200 Euro brutto + dodatki za pracę w niedzielę, święta, nocki;
- na stanowisku pielęgniarki: 3000 – 3200 Euro brutto + dodatki
- zakwaterowanie: apartament z aneksem kuchennym ( duży ) – cena wynajmu 400 Euro
- indywidualna nauka języka niemieckiego, połowę kosztów pokrywa pracodawca

Dom Opieki w Prien ( nad jeziorem Chiemsee)

Wynagrodzenie:
- na stanowisku pomocy pielęgniarskiej: 2000-2200 Euro brutto + dodatki za pracę w niedziele, święta, nocki
- na stanowisku pielęgniarki: 3000-3200 Euro brutto + dodatki
- zakwaterowanie na początek zapewnia pracodawca ( pensjonat, koszty ponosi pracodawca )
- indywidualna nauka języka niemieckiego, połowe kosztów pokrywa pracodawca

Jestesmy niemiecka firma z siedziba na poludniu Niemiec zajmujaca sie juz od ponad pieciu lat rekrutacja polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, osrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, intensywnej opiece w domu pacjenta oraz w opiece srodowiskowej. Dzieki wieloletniej obecnosci na medycznym rynku pracy oraz dokladnej jego znajomosci jestesmy w stanie zaoferowac Ci prace odpowiadajaca Twoim kwalifikacjom, prace, ktora Cie spelni zawodowo i usatysfakcjonuje finansowo.