Praca i nauka » Oferty pracy » Produkcja i przemysł

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Produkcja i przemysł - Spawacz Tig 141

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Spawacz Tig 141

Dodano 08 lut 2019, 14:40

Lokalizacja: Aalborg
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Bluecollar JobSupply
Nazwa firmy:BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Telefon stacjonarny:91 434-21-46
Adres email:
Strona www: bluecollar.dk

Wymagania:

Oczekujemy:
• udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako spawacz TIG– min. 3 lata, warunek konieczny,
• szybkiej dyspozycyjności do wyjazdu,
• umiejętności czytania rysunku technicznego,
• dużej precyzji w wykonywaniu zadań,
• dobrej znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,
• prawa jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

Opis stanowiska:

Spawanie metodą TIG stali nierdzewnej oraz montaż / składanie elementów tj. spirale i tunele mrożące stosowane w przemyśle spożywczym zgodnie z rysunkiem technicznym.

Oferujemy:

Gwarantujemy:
 duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii - zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
 organizację kwestii formalnych tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,
 wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,
 wynajem zakwaterowania (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),
 pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,
 opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość pracy w systemie nagodzin,
• możliwość długotrwałej współpracy,
• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.