Praca i nauka » Oferty pracy » Produkcja i przemysł

Produkcja i przemysł - Monter spawacz – prowadzący (przemysł wiatrowy)

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Monter spawacz – prowadzący (przemysł wiatrowy)

Dodano 08 lut 2019, 14:42

Lokalizacja: Rudkøbing
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Bluecollar JobSupply
Nazwa firmy:BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Telefon stacjonarny:91 434-21-46
Adres email:
Strona www: bluecollar.dk

Wymagania:

Oczekujemy:
• doświadczenia w spawaniu konstrukcji stalowych – min. 4 lata,
• doświadczenia w instalacji złożonych systemów budowlanych – min. 4 lata,
• znajomości czytania rysunków technicznych,
• certyfikatu spawalniczego na metody: 135, 136 i 138 – mile widziany,
• certyfikatu na żuraw samojezdny (30t) – warunek konieczny,
• dobrej znajomości j. angielskiego (minimum B2) – warunek konieczny,
• prawa jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

Opis stanowiska:

Instalowanie form produkcyjnych do turbin wiatrowych, spawanie i montaż komponentów. Koordynowanie projektu, czytanie szkiców i planów konstrukcyjnych. Wykonywanie kontroli i serwisu po montażu konstrukcji, obsługa lasera rotacyjnego

Oferujemy:

Gwarantujemy:
• duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii - zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
• organizację kwestii formalnych tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,
• wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,
• wynajem zakwaterowania (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),
• pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,
• opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.

Oferujemy:
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę od poniedziałku do piątku – duża ilość godzin (10 godzin/dzień),
• pracę na zmianie popołudniowej (płatne nadgodziny i dodatki zmianowe),
• możliwość długotrwałej współpracy oraz zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta,
• możliwość rozpoczęcia pracy w lutym.