Praca i nauka » Oferty pracy » Produkcja i przemysł

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Produkcja i przemysł - Betoniarz – rotacja w Danii

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Betoniarz – rotacja w Danii

Dodano 08 lut 2019, 14:54

Lokalizacja: Odense
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Bluecollar JobSupply
Nazwa firmy:BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Telefon stacjonarny:91 434-21-46
Adres email:
Strona www: bluecollar.dk

Wymagania:

•doświadczenia przy torach_ tramwajowych, kolejowych lub metra – warunek konieczny,•umiejętności czytania rysunku technicznegoup,•uprawnień do obsługi wózków widłowych – jako dodatkowy atut,•komunikatywnej znajomości j. angielskiego,

Opis stanowiska:

Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku przy bardzo dużym projekcie budowy linii tramwajowych w Odense. Do podstawowych obowiązków na tym stanowisku należeć będą:
 prace szalunkowe,
 wylewanie betonu,
 ubijanie betonu,
 wyrównywanie powierzchni betonowych.

Oferujemy:

dzień), nadgodziny są dodatkowo płatne,praca w systemie rotacyjnym,ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (+ 10 DKK dopłaty do zakwaterowania za każdą przepracowaną godzinę),projekt do końca września 2019r. z możliwością przedłużenia_