Praca i nauka » Oferty pracy » Produkcja i przemysł

Produkcja i przemysł - Monter torów tramwajowych – Dania – rotacja

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Monter torów tramwajowych – Dania – rotacja

Dodano 08 lut 2019, 14:56

Lokalizacja: Odense
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Bluecollar JobSupply
Nazwa firmy:BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Telefon stacjonarny:91 434-21-46
Adres email:
Strona www: bluecollar.dk

Wymagania:

Oczekujemy:
 doświadczenia przy torach: tramwajowych, kolejowych lub metra – warunek konieczny,
 umiejętności czytania rysunku technicznego,
 komunikatywnej znajomości j. angielskiego.

Opis stanowiska:

Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku przy bardzo dużym projekcie budowy linii tramwajowych w Odense. Do podstawowych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:
montaż – układanie torowisk tramwajowych na betonowych płytach. Praca zgodnie z rysunkami technicznymi

Oferujemy:

Oferujemy:
 bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
 praca od poniedziałku do piątku – duża ilość godzin (10 godzin/dzień),
 nadgodziny są dodatkowo płatne,
 praca w systemie rotacyjnym,
 ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
 pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (+ 10 DKK dopłaty do zakwaterowania za każdą przepracowaną godzinę)
 projekt do końca września 2019r. z możliwością przedłużenia,