Kupię, sprzedam, oddam » Turystyka i sport » Sprzęt turystyczny

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 28 439 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Sprzęt turystyczny - Multitool Leatherman Squirt PS4

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Multitool Leatherman Squirt PS4

Dodano 11 lut 2019, 15:40

Lokalizacja: Elbląg
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:Scyzoryki
Adres email:
Strona www: www.scyzoryki.net

Treść ogłoszenia:

Poszukujesz niezbędnika, który będzie nie tylko przydatny, ale równocześnie elegancki? Jeśli tak, zapoznaj się koniecznie z bogatą ofertą sklepu internetowego Scyzoryki.net, która zawiera jedne z lepszych multitooli dostępnych w sieci! Wśród proponowanych, wysokiej jakości i markowych produktów, znajdziesz między innymi Leatherman Squirt PS4 – niezwykły multitool, posiadający 10 najbardziej niezbędnych funkcji.
Jako funkcjonalny niezbędnik, Leatherman Squirt PS4 charakteryzuje przede wszystkim doskonałe wykonanie. Do produkcji narzędzi zastosowana została wysokojakościowa stal nierdzewna, natomiast rękojeść powstała na bazie specjalnego aluminium lotniczego, odpornego na wszelkie zarysowania. Ten niezwykły multitool stanowi świetne rozwiązanie na prezent dla bliskiej Ci osoby lub też dla Ciebie samego. Wystarczy jedynie, że zapoznasz się z jego dokładnym opisem, jaki znajduje się pod adresem https://scyzoryki.net/p/248/17618535/multitool-leatherman-squirt-ps4-831233-czarny-multitool-leatherman.html
Scyzoryki.net to jednak nie tylko ten, konkretny model niezbędnika. Już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą sklepu, która oprócz przydatnych narzędzi zawiera także scyzoryki szwajcarskie, noże kuchenne i inne akcesoria.

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.