Praca i nauka » Oferty pracy » Pomoc domowa, Opiekunki

Pomoc domowa, Opiekunki - Wyjazd końcem lutego! opiekunka do mobilnej seniorki!

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Wyjazd końcem lutego! opiekunka do mobilnej seniorki!

Dodano 12 lut 2019, 10:45

Lokalizacja: Warszawa
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Ambercare24
Nazwa firmy:Ambercare24
Telefon komórkowy:730-497-770
Adres email:

Wymagania:

mile widziane: prawo jazdy, kursy kierunkowe, pisemne referencje
doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi
gotowość do wspierania i niesienia pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym
dobry stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy

Opis stanowiska:

AMBERCARE24 poszukuję Opiekunki osób starszych do pracy w całych Niemczech! Nasza firma zapewnia najwyższe legalne zarobki na rynku opieki.

Do opieki Seniorka 80 lat. Jest osobą mobilna. Nie ma demencji. Jest osoba samodzielną. Cierpi na cukrzycę. Dobrze przesypia noce. Podopieczna oczekuję od Opiekunki małego wsparcia w czynnościach dnia codziennego jak również towarzystwa.

Warunki zakwaterowania: w pełni wyposażony pokój z dostępem do Internetu w mieszkaniu.

Planowany termin wyjazdu: 28 lutego
Miejsce zlecenia: okolice Frankfurtu nad Menem
Wynagrodzenie: 1150 euro netto/mies

Wymagania od Opiekunki:
Język niemiecki na poziomie: podstawowym
doświadczenie w opiece osób starszych

Zadzwoń do koordynatora oferty tel. +48 730497770 lub 730497771 ( powołaj się na Oferta nr: 3193 ) . Biuro AMBERCARE24 czynne w godz. 9-17 pn.-pt.

Oferujemy:

OFERUJEMY :
zakwaterowanie w domu Podopiecznego/ Podopiecznej
zatrudniamy opiekunki osób starszych z całej Polski
formalności załatwiamy błyskawicznie w 1-2 dni robocze
zapewniamy zarobki do 1600 euro/mies. na rękę
codziennie posiadamy dla kandydatów ponad 20 nowych, dobrze płatnych ofert pracy
zapewniamy kontakt z naszą firmą przez 24 h
zatrudniamy legalnie z dużym ZUS-em (A-1 i z kartą EKUZ
opłacamy transport "z nami opiekunka za nic nie płaci

AMBERCARE24 niesie pomoc osobom starszym, schorowanym oraz niepełnosprawnym poprzez sprawowanie opieki nad nimi w miejscu ich zamieszkania w Niemczech, Luksemburgu i innych krajach niemieckojęzycznych. Wszystkim Opiekunkom i Opiekunom gotowym nieść pomoc osobom potrzebującym, proponujemy legalne zatrudnienie oraz współpracę na bardzo atrakcyjnych warunkach. W przypadku zatrudnienia w AMBERCARE24 opłacamy wysokie składki ZUS, gwarantujemy pełen pakiet ubezpieczeń, potwierdzony formularz A1 i kartę EKUZ. Naszym Opiekunkom i Opiekunom pokrywamy koszty dojazdu do miejsca pracy i powrotu do domu. Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie w Euro, zawsze wypłacane terminowo