Kupię, sprzedam, oddam » Odzież i biżuteria » Galanteria i dodatki » Torebki damskie

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 27 923 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Torebki damskie - Wysokiej jakości torebki ekologiczne Ecosac

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Wysokiej jakości torebki ekologiczne Ecosac

Dodano 12 lut 2019, 11:06

Lokalizacja: Katowice
Dane kontaktowe:
Adres email:
Strona www: www.ecosac.pl

Treść ogłoszenia:

Dobór odpowiedniego opakowania dla Twoich produktów, jest równie ważny co wybór odpowiedniego loga. Dlatego, nie stawiaj na bylejakość. Zdecyduj się na wysokiej jakości torebki ekologiczne, które stanowić będą idealną, dodatkową dźwignię dla reklamy Twojego przedsiębiorstwa.
Wystarczy jedynie, że zapoznasz się z niezwykłą ofertą producenta opakowań papierowych Ecosac i odkryjesz wyjątkowe propozycje, które z pewnością zagwarantują Ci wzmocnienie postrzegania Twojej marki przez klientów. Torby ekologiczne Ecosac są nie tylko wytrzymałe, wysokiej jakości i estetyczne, ale także opatrzone specjalnym certyfikatem FSC – przyznawanym firmą produkującym swoje wyroby zgodnie z założeniami ochrony środowiska.
Szczegółowa oferta Ecosac obejmuje gotowe już wzory toreb reklamowych, ale również możliwość dowolnej personalizacji zlecenia. Gotowe torby, dostępne są między innymi w rozmiarach od XS (18x8x21) aż po rozmiary XL (54x14x44). Dodatkowo występują ich różne rodzaje – torby kateringowe, czy specjalne torebki na wina. Wspomniana wcześniej możliwość na dowolną personalizację zlecenia, to doskonały sposób na reklamę Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki kreatywności swojego projektu, będziesz w stanie przyciągnąć do swojej firmy niejednego klienta!
Dowiedz się więcej na temat oferty oraz proponowanych przez producenta produktów – wejdź na stronę pod adresem: https://ecosac.pl/produkty

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.