Praca i nauka » Oferty pracy » Inne

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Inne - Blacharz dachowy

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Blacharz dachowy

Dodano 12 lut 2019, 13:56

Lokalizacja: Gunskirchen
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Michał Wesołowski
Nazwa firmy:Sempre
Telefon stacjonarny:79 070-75-57
Telefon komórkowy:570-207-434
Adres email:
Strona www: www.sempre.eu.com

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny!)
- prawo jazdy kat. B i własny samochód (jako atut)
- wykształcenie kierunkowe, min. Zawodowe kierunkowe
- doświadczenie na ww. stanowisku

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

- prace na zewnątrz budynków mieszkalnych , przemysłowych
- krycie dachów płaskich i spadzistych
- montaż rynien, rur metalowych, kolanek
- obróbki blacharskie pokryć dachów
- inne typowe prace dekarskie/blacharskie

Oferujemy:

- długoterminowe zatrudnienie u austriackiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach austriackich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę na pełny etat
- wynagrodzenie: 13,79 EUR brutto/h + 26,40 EUR netto diety za każdy przepracowany dzień
- zakwaterowanie darmowe opłacone przez austriacką agencję pracy
- dodatkowe wynagrodzenie roczne: trzynasta i czternasta pensja
- możliwość rozwoju zawodowego
- miejsce pracy: Gunskirchen (górna Austria)

Informacje o firmie:

Sempre