Kupię, sprzedam, oddam » Dom, ogród, rodzina » Wyposażenie wnętrz » Dekoracje,ozdoby

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 27 972 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Dekoracje,ozdoby - Doniczki Delta - idealne dla Twoich kwiatów

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Doniczki Delta - idealne dla Twoich kwiatów

Dodano 15 lut 2019, 14:31

Lokalizacja: Rzeszów, Okulickiego 15c
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Domelo.pl
Nazwa firmy:Domelo.pl
Adres email:
Strona www: www.domelo.pl
Cena: 29,60 zł

Treść ogłoszenia:

Doniczki Delta 200 z warstwą IPSA
Seria Doniczek Delta to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, którzy często zapominają o podlewaniu swoich kwiatów, jak i najnowszych trendów na światowych rynkach. Sferyczny design doniczek Delta to piękno i nowoczesność w twoim domu.
Jakość wykonania tych szerokich na 16,5 cm, "pnących się do góry" doniczek jest najlepsza w swojej klasie, a mieszanka pyłu drzewnego i polimerów, z których została stworzona stawia ją daleko poza swoją konkurencją.
Ekskluzywny wygląd doniczki zmusza nas, by do jej wnętrza umieścić naprawdę wyjątkowe kwiaty, które będą łączyć się z nią w jedną całość.

3,2l pojemności Delty 200 i warstwa IPSA, w którą seria Delta została wyposażona pozwala nam utrzymać każdą, nawet najtrudniejszą roślinę przy życiu. Warstwa IPSA wchłania wodę i magazynuje ją, równomiernie oddając ją następnie do ziemi. Dzięki IPSA, długie wyjazdy nie zagrożą naszym kwiatom w żadnym wypadku, gdyż doniczki Delta mogą utrzymać wymagające kwiaty nawet przez ponad 14 dni bez nawadniania.

Tworzywo, z jakiego wykonana jest doniczka, zawiera około 50% drewna, co nadaje jej ciekawy wygląd i wrażenie naturalnego materiału.

Fotografie do tego ogłoszenia:
Foto

Pozostałe zdjęcia do tego ogłoszenia:

prev next

    « Powróć do listy ogłoszeń.