Kupię, sprzedam, oddam » Odzież i biżuteria » Pozostałe

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 27 775 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Pozostałe - Bluzka adidas - Supersklep.pl

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Bluzka adidas - Supersklep.pl

Dodano 09 kwi 2019, 12:57

Lokalizacja: Modlniczka, Ul. Handlowców 2
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:SuperSklep
Adres email:
Strona www: www.supersklep.pl/koszulki/adidas
Cena: 89 zł

Treść ogłoszenia:

”SuperSklep” to e-commerence sprzedający wyłącznie ubrania i obuwie popularnych marek m. in. Etnies, Converse, Supra, Element, Quiksilver, Emerica, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty charakteryzują się najwyższą możliwą jakością, zatem będą w stanie zachwycić też wyrafinowanych konsumentów. Sama oferta jest na tyle szeroka, że zawsze znajdziemy w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
Internetowy sklep rozdziela się na 5 głównych oddziałów symbolizujących 5 odrębnych styli. SNEAKERS SHOP to oddział wielbicieli butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP oddaje lifestyle związany z odzieżą miejską. SKATEBOARD SHOP zaś jest sekcją z historią- to jeden z najwcześniej powstałych e-commerce powiązanych z lifestylem skate. SNOWBOARD SHOP ma w ofercie najwyższej jakości ekwipunek i odzież snowboardową. Ogromny asortyment HIP-HOP SHOP spełnia potrzebny nawet najbardziej rygorystycznych kontrahentów. Każda sekcja kusi bogatym asortymentem dodatków i akcesoriów.
Wysoka jakość wszystkich wyrobów idzie tutaj również w parze z dogodnymi cenami. Jeżeli ktoś jest zatem chociaż trochę zainteresowany kulturą miejską albo sportami ekstremalnymi to koniecznie powinien zapoznać się z całą tą ofertą trochę bliżej!
*cena podana jest tylko stawką informacyjną.

Fotografie do tego ogłoszenia:
Foto

Pozostałe zdjęcia do tego ogłoszenia:

prev next

    « Powróć do listy ogłoszeń.