Praca i nauka » Oferty pracy » Inne

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Inne - Elektryk Budowlany na terenie Niemiec

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Elektryk Budowlany na terenie Niemiec

Dodano 09 maj 2019, 15:36

Lokalizacja: Łódź - Grünberg, Eiserne Hand 11
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Paulina
Nazwa firmy:sky Personal
Telefon komórkowy:0495 242-976-060
Adres email:
Pensja: 35 305 zł

Wymagania:

• Kwalifikacje w zawodzie badz wieloletnie doswiadczenie na stanowisku elektryka,
• Komunikatywna znajomosc jeyzka niemieckiego,
• Umiejetnosc pracy z dokumentacja techniczna,
• Umiejetnosc poslugiwania sie elektro-narzedziami,

Opis stanowiska:

• Montaz, konserwacja oraz naprawa instalacji elektrycznych w obiektach przemyslowych, budowlanych oraz mieszkalnych,
• Praktyczne wykorzystanie dokumentacji technicznej,

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o prace na niemieckich warunkach,
• Umowe na czas nieokreslony,
• Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz spoleczne,
• Dieta za kazdy przepracowany dzien,
• Na zyczenie pracownika wyplacamy cotygodniowe zaliczki,
• Zakwaterowanie organizowane przez pracodawce na koszt pracownika.

Informacje o firmie:

Firma sky Personal
Hauptstraße 93
33378 Rheda-Wiedenbrück

Adres centrali:
sky Personal
Inh. Alexander Geworsky
Eckendorfer Straße 32
33609 Bielefeld