Praca i nauka » Oferty pracy » Obsługa klienta, telemarketing

Obsługa klienta, telemarketing - Doradca klienta z j. czeskim

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Doradca klienta z j. czeskim

Dodano 10 maj 2019, 10:34

Lokalizacja: Wieliczka
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Damian
Nazwa firmy:CollectiveHR
Adres email:
Pensja: 6 000 zł

Wymagania:

Jeśli:

- posiadasz co najmniej wykształcenie średnie,
- władasz j. czeskim na komunikatywnym poziomie (min. C1),
- liczy się dla Ciebie przede wszystkim wnętrze,

bardzo chętnie zaprosimy Cię na rozmowę!

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

- telefoniczną i internetową obsługę klienta,
- sprzedaż,
- doradztwo,
- budowanie pozytywnych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami.

Oferujemy:

Swoim pracownikom zapewniamy:

- wysokie wynagrodzenie (5000 - 6500 zł. brutto),
- cykliczne premie po 6 miesiącach pracy,
- atrakcyjne zniżki na produkty,
- możliwość awansu i przekwalifikowania,
- wewnętrzne szkolenia,
- wyjazdy na targi zagraniczne i krajowe,
- imprezy firmowe 2x w roku,
- niekorporacyjne wnętrze biurowe, z ogrodem na grilla,
- pracę w młodym, prężnym zespole, w najprzytulniejszej możliwej branży.

Firma istniejąca na rynku od 2003 roku, ceniąca przede wszystkim piękny design, ekologiczne materiały wysokiej jakości i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Współpracuje z najlepszymi polskimi producentami mebli, wyznającymi podobne wartości. Aktualnie do swojego nowego oddziału poszukuje osób odpowiedzialnych za kontakt z klientem czeskim.