Praca i nauka » Oferty pracy » Księgowość, Podatki, Audyt

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Księgowość, Podatki, Audyt - Księgowa/y

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Księgowa/y

Dodano 13 maj 2019, 11:59

Lokalizacja: Warszawa
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Zuzanna Wrzesińska
Nazwa firmy:BCSystems Sp. z o.o.
Telefon stacjonarny:+48 22 622-97-31
Adres email:

Wymagania:

- Wyższe wykształcenie (kierunki ekonomia, finanse lub pokrewne)
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Zdolności analitycznego myślenia, komunikatywność i otwartość
- Umiejętności pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy
- Znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobra znajomość programów MS Office (przede wszystkim Excel)
- Skrupulatność i zaangażowanie

Opis stanowiska:

- Przygotowywanie oraz sprawdzanie dokumentów księgowych
- Przygotowywanie raportów w oparciu o dokumentację księgową
- Nadzór nad całością spraw księgowych i finansowych klientów
- Sporządzanie dekretacji VAT, PIT, CIT
- Rozliczenia rozrachunków oraz przygotowywanie przelewów
- Przygotowywanie bieżących zestawień i analiz
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia;
- Niezbędne narzędzia pracy;
- Dynamiczną pracę z możliwością rozwoju zawodowego
- Pozytywną atmosferę