Praca i nauka » Oferty pracy » Pomoc domowa, Opiekunki

Pomoc domowa, Opiekunki - Pielęgniarka – mobilna opieka - Düsseldorf

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Pielęgniarka – mobilna opieka - Düsseldorf

Dodano 15 maj 2019, 5:03

Lokalizacja: Niemcy
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Elisabeth Sobiech
Nazwa firmy:Beta-active
Telefon komórkowy:48 574-699-866
Adres email:

Wymagania:

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie A-2/B-1
- prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska:

Praca dla pielęgniarki w mobilnej opiece – Düsseldorf.

Oferujemy:

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
- nasza usługa jest dla Ciebie za darmo - żadnych prowizji!!!
- praca od zaraz
- zarobek: uznana pielęgniarka- 2,958 Euro brutto,
- zarobek: przed nostryfikacją – 2,262 Euro brutto,
- 28 dni urlopu
- na początek możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym (koszt 300 Euro/miesiąc), pomoc w poszukiwaniu mieszkania docelowego
- umowa na czas nieokreślony.

Jestesmy niemiecka firma z siedziba na poludniu Niemiec zajmujaca sie juz od ponad pieciu lat rekrutacja polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, osrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, intensywnej opiece w domu pacjenta oraz w opiece srodowiskowej. Dzieki wieloletniej obecnosci na medycznym rynku pracy oraz dokladnej jego znajomosci jestesmy w stanie zaoferowac Ci prace odpowiadajaca Twoim kwalifikacjom, prace, ktora Cie spelni zawodowo i usatysfakcjonuje finansowo.