Kupię, sprzedam, oddam » Maszyny » Przemysłowe » Pozostałe

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 27 257 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Pozostałe - Łożyska ceramiczne Polska

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Łożyska ceramiczne Polska

Dodano 15 maj 2019, 12:45

Lokalizacja: Wrocław
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:CeramicSpeed Polska
Telefon stacjonarny:+48 71 889-81-74
Adres email:
Strona www: lozyska-ceramiczne.pl/

Treść ogłoszenia:

Łożyska hybrydowe do maszyn przemysłowych, prosto od duńskiej, renomowanej marki CeramicSpeed, dostępne na polskim rynku!

8-krotnie dłższa żywotność, brak nieplanowanych przestojów, trwałość i efektywność - to tylko kilka zalet, którymi możemy opisać łożyska hybrydowe. Wyposażone zostały w ceramiczne elementy toczne, wykonane z azotku krzemu, który sam w sobie jest doskonałym izolatorem od prądów błądzących - nie potrzebuje do tego dodatkowych powłok izolujących, które w trakcie nieuważne montażu, często ulegają uszkodzeniu!
Łożyska hybrydowe to łożyska wyprodukowane z myślą o specjalnych i wymagających aplikacjach. Dedykowane są głównie do sprzętów elektrycznych, maszyn i narzędzi wykorzystywanych w przemyśle związanym z obróbką metali, a także w branży spożywczej, chemicznej i farmaceutycznej.
Kulki ceramiczne są lżejsze i twardsze. Pozwalają na łatwe osiąganie wysokich obrotów, generują mniejsze tarcie, a do tego są odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne, w tym również ekstremalne temperatury.

Więcej informacji na temat łożysk hybrydowych CeramicSpeed znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie! Zachęcamy również do odwiedzania zakładki BLOG, gdzie na bieżąco publikujemy szczegółowe wiadomości na temat naszego rozwiązania.

Fotografie do tego ogłoszenia:
Foto

Pozostałe zdjęcia do tego ogłoszenia:

prev next

    « Powróć do listy ogłoszeń.