Praca i nauka » Oferty pracy » Produkcja i przemysł

Produkcja i przemysł - Operator Robota Spawalniczego w Belgii

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Operator Robota Spawalniczego w Belgii

Dodano 15 maj 2019, 15:59

Lokalizacja: Lublin - Lublin, Pełny Etat
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Jobtalent
Nazwa firmy:Euro Talents
Telefon komórkowy:814-408-899
Adres email:
Strona www: www.eurotalents.pl

Wymagania:

• Umiejętność obsługi robota spawalniczego
• Programowanie robota spawalniczego
• Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych
• Zwracanie uwagi na szczegóły wykonania
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Opis stanowiska:

• Obsługa robota spawalniczego
• Montaż i umieszczanie niezbędnych części
• Wykończenie elementóww (pozbycie się rozprysków, szlifowanie i ewentualnie dodatkowe spawanie)
• Kontrola jakości spawania

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
• Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
• Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
• Płatne święta
• Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Firma EuroTalents pilnie poszukuje spawacza/operatora robota spawalniczego! Masz doświadczenie w spawaniu? Szukasz ciekawej i pełnej wyzwań pracy? Apilkuj teraz na nasz najnowszy wakat !

Nasz klient jest międzynarodową firmą odpowiedzialną za wykonywanie konstrukcji metalowych. Współpracują nie tylko z Kanadą, ale również Nową Zelandią i Japonią. Firma rozwija się bardzo szybko, do 2020 r. chcą podwoić swoją produkcję. dlatego Euro Talents potrzebuje Ciebie!