Praca i nauka » Oferty pracy » Produkcja i przemysł

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Produkcja i przemysł - Operator maszyn włókienniczych

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Operator maszyn włókienniczych

Dodano 16 maj 2019, 8:29

Lokalizacja: Wrocław - Wrocław, Rybacka 9
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Sylwia InterKadra
Nazwa firmy:Interkadra Sp. z o.o.
Telefon komórkowy:513-428-521
Adres email:
Strona www: www.interkadra.pl
Pensja: 7 000 zł

Wymagania:

najlepiej wykształcenie kierunkowe ( preferowane dziewiarstwo),
doświadczenie w obsłudze maszyn,
mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
motywacja i chęć nauki.

Opis stanowiska:

Obowiązki:
produkcja tkanin technicznych dla branży medycznej, motoryzacyjnej i biurowej,
opracowywanie procesów produkcyjnych,
tworzenie programów sterujących dla maszyn produkcyjnych,
przeprowadzanie testów i analiz produktów.

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
stawka 10 - 12 EUR brutto/godz,
bezpłatne zakwaterowanie i przejazd,
opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.