Praca i nauka » Oferty pracy » Produkcja i przemysł

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Produkcja i przemysł - Technik chlodnictwa w Belgii

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Technik chlodnictwa w Belgii

Dodano 16 maj 2019, 11:35

Lokalizacja: Lublin - Lublin, Pełny Etat
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Jobtalent
Nazwa firmy:Euro Talents
Telefon komórkowy:814-408-899
Adres email:
Strona www: www.eurotalents.pl

Wymagania:

 Kilka lat doswiadczenia jako technik chlodniarz lub elektryk przemyslowy (przewidziane sa szkolenia!)
 Doswiadczenie w lutowaniu
 Komunikatywna znajomosc jez. angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego/francuskiego
 Znajomosc gazow chlodniczych (freonow)
 Umiejetnosc czytania rysunkow technicznych

Opis stanowiska:

Zakres obowiazkow:
 Instalowanie systemow chlodniczych: specjalnych zamykanych lad/chlodni w sklepach
 Montowanie instalacji z rur miedzianych (ciecie, montowanie, spawanie)
 Montaz tras kablowych, kladzenie i podlaczanie instalacji elektrycznej
 Montaz oslon izotermicznych oraz plyt izolacyjnych
 Testowanie instalacji chlodniczych: filtrow, skraplaczy...
 Instalacja kanalizacji dla kondensacji
 Praca w 2-5-osobowych grupach
 Kontakt z klientami
 Dbanie o narzedzia

Oferujemy:

Warunki finansowe:
 Atrakcyjne wynagrodzenie.
 Bonusy: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrowka, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
 Zwrot kosztow za pierwszy dojazd do Belgii (250€)
 Platne swieta
 Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy (€70 tygod.)
 Mozliwosc robienia wielu nadgodzin i pracy w soboty

Dla naszego klienta pilnie poszukujemy technika chlodnictwa / elektryka przemyslowego. Oferujemy stabilna i dobrze platna prace!
Zainteresowanych prosimy o przeslanie swojego CV na adres jobs@jobtalent.be