Kupię, sprzedam, oddam » Budownictwo » Materiały budowlane » Bramy i ogrodzenia

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 28 982 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Bramy i ogrodzenia - ogrodzenia przemysłowe od firmy ABRAM

    « Powróć do listy ogłoszeń.

ogrodzenia przemysłowe od firmy ABRAM

Dodano 16 maj 2019, 13:48

Lokalizacja: Warszawa
Dane kontaktowe:
Adres email:

Treść ogłoszenia:

Chcesz odgrodzić swój dom lub firmę i poszukujesz sprawdzonej firmy|rozglądasz się za sprawdzoną firmą? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza firma Abram posiada wieloletnie doświadczenie w branży, które wieloletnią praktykę w branży, która przekłada się na profesjonalizm wykonywanych usług.
Oferujemy Państwu między innymi :szlaban parkingowy, systemy parkingowe, bramki obrotowe, ogrodzenia przemysłowe które odznaczają się niesamowitą wytrzymałością oraz najwyższą jakością wykonania.
Brama jest wizytówką naszego domu. To na nią oraz na ogrodzenie pada pierwsze spojrzenie ludzi przechodzących obok naszej posesji, jak i tych przebywających na niej, dlatego warto zadbać o to, by komponowały się one idealnie z całością otoczenia. ogrodzenia przemysłowe, które możn spotkać zrobione są z aluminium lub ze stali – częściej wybierane są te pierwsze z powodu lepszej trwałości oraz odporności na rdzę.
Wachlarz naszych produktów jest niezwykle bogaty (wzory, rozmiary, {kolorystyka|kolory), dlatego zaspokajamy wymagania każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt:
ogrodzenia przemysłowe od firmy ABRAM
ul. Jagiellońska 16a/3
03-719 Warszawa
Tel: 0 22 618 37 41
Tel: 0 602 782 060
E-mail: pskierkowski@abram.waw.pl
http://www.abram.waw.pl/

    « Powróć do listy ogłoszeń.